Wysyłka zamówień w ciągu maksymalnie 48 godzin

Wszystkie zamówione produkty są przeglądane przed przygotowywaniem do transportu oraz  są zawsze starannie pakowane. W razie uszkodzenia przesyłki prosimy o sporządzenie protokołu reklamacyjnego w obecności kuriera

Współpracujemy z firmą kurierską DPD

Wszystkie zamówienia są monitorowane przez współpracującą z nami firmą kurierską, wiec zostaniecie Państwo powiadomieni drogą mailową o wysłaniu przesyłki oraz o terminie jej dostarczenia do Państwa

Odbiór Osobisty

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów, przy wyborze takiej formy dostawy, prosimy po złożeniu zamówienia o kontakt z naszą firmą, celem umówienia dogodnego dla Państwa terminu i godziny. Prosimy pamiętać, że produkt musi zostać przygotowany zgodnie z Państwa zamówieniem, a wymaga to czasu.

Czas wysyłki zamówienia

  Po zaksięgowani Państwa wpłaty na naszym rachunku, zamówienie jest przygotowywane do wysyłki i wysyłane do Państwa w ciągu najdalej 48 godzin.

             W przypadku odbioru osobistego, prosimy pamiętać, że jesteśmy hurtownią i nie posiadamy terminalu płatniczego, więc prosimy o płatność przelewem lub gotówką w chwili odbioru towaru.