Hurtownia folii stretch i materiałów pakowych

Jesteśmy godni zaufania i tego samego wymagamy od naszych kontrahentów.
W głównej mierze zajmujemy się konfekcjonowaniem folii stretch,a posiadane przez nas nowoczesne maszyny,to wydajne urządzenia pozwalające na skrócenie czasu przygotowania indywidualnych zleceń do minimum.
Sama folia pochodzi od renomowanych polskich producentów,przez co nie zdarzają nam się reklamacje związane z jakością samego produktu.
Dołożymy starań,by inne produkty z czasem pojawiające się w naszym sklepie,były również najwyższej próby.
Zawsze służymy radą i pomocą.
Życzymy udanych zakupów.

Folie-Stretch

O Produkcie

Liniowy polietylen o niskiej gęstości LLDPE to kluczowy materiał do produkcji folii stretch.

Terminowe dostawy

Terminowe dostawy to oczywiście jeden z naszych priorytetów i na to możecie państwo liczyć.

Doradztwo

Pozostajemy do Państwa dyspozycji praktycznie przez cały czas, jednak o nocne i weekendy musimy poświęcić na ładowanie akumulatorów.

Co robimy

Kupujemy folię stretch dobrej jakości,przewijamy i sprzedajemy.
Tak w skrócie można określić profil naszej działalności. Po drodze, jak to w biznesie, napotykamy na szereg różnych przeszkód, które dzielnie staramy się przezwyciężyć. Przed nami rozpoczęcie sprzedaży detalicznej. Wiemy że jeśli podołaliśmy wymaganiom klienta biznesowego, w sprzedaży detalicznej także uda nam się sprostać. Chcielibyśmy zadowolić wszystkich klientów, ale czas to zweryfikuje.

Certyfikat “Firma Godna Zaufania”

Miło nam poinformować że nasza firma uzyskała certyfikat ”Firma Godna Zaufania”.  Serdecznie Dziękujemy za uznanie i zaufanie.

Nasza historia

Dwa lata temu, po długim okresie uczestniczenia tylko w handlu folią stretch, postanowiliśmy zacząć ją również konfekcjonować. Zakup nowoczesnych maszyn, był absolutnym priorytetem. Postawiliśmy na polskiego producenta, firmę Altanika i wybór okazał się trafny. Dziś przewijamy wiele ton miesięcznie i stale się rozwijamy. Niebawem czeka nas zakup nowych urządzeń i nad ich wyborem już nie trzeba będzie się zastanawiać.